ПРЕКРАСНАТА СОФИЈА: Нејзиното тело е совршено, а овој пат сексапилот го истакна со сатенски комплет! (ФОТО)

23 февруари, 20220
271683_sofijavergara_ls

Сатенски комплет во прекрасна боја и корсет кој ја истакна нејзината биста.

Актерката Софија Вергара постојано ги воодушевува жените ширум светот со своите комбинации на облека, а како што ја опишуваат модните експерти, таа секогаш постигнува отмен и елегантен впечаток, дури и ако приликата не е особено важна. За вечерното излегување со сопругот Џо Манганиело избра сатенска комбинација која и овојпат го истакна нејзиниот сексапил.

Sofija Vergara

Црниот корсет го усогласи со портокалово сако и панталони кои визуелно и ги издолжија нозете, а секако и овој пат не се откажа од високите потпетици.

Како ви се допаѓа ова издание на убавата актерка?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma