Релаксација и флексибилност: 15 минутни вежби за истегнување кои не треба да ги прескокнувате (ВИДЕО)

23 јуни, 20220
Fitnes-13

Идеално би било овие вежби да ги правите наутро

Не треба да се нагласува важноста на вежбите за истегнување.

Сепак, факт е дека многумина ги прескокнуваат или целосно ги игнорираат.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 15 минути.

На овој начин ќе ги опуштите мускулите, но и ќе ја подобрите флексибилноста.

Би било добро ова да биде дел од вашата утринска рутина.

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber