Релаксирање и ослободување од стресот: Осум минути од најдобрите вежби за истегнување (ВИДЕО)

8 февруари, 20220
Fitnes-5

Дел од тренингот кој не смеете да го прескокнете

Вежбите за истегнување се многу важни, но многумина ги прават брзо или воопшто не ги прават.

Ви предлагаме релаксирачка програма во траење од осум минути.

Не само што ќе ги опуштите мускулите и главата, туку ова е и одличен начин да се справите со стресот.

Почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi