Се појави забавена снимка од концертот на Адел: На никого не му е јасно како исчезнала од сцената

24 ноември, 20220
adele-29-830x0 (1)

Настапот на пејачката Адел во Лас Вегас го привлече вниманието на јавноста. Не поради пеењето, туку заради сосема поинаква ситуација.

Адел го завршила концертот, стоела на сцената и одеднаш почнале да паѓаат розови конфети.

А потоа во последниот момент од шоуто пејачката исчезнала од сцената. И никому не му е јасно како го извела тоа.

„Каде исчезна?“, „Како?“, беа дел од коментарите на Твитер.

Еден корисник на Твитер мисли дека тоа е холограм.

„Се колнам дека холограмот е како ABBA“, пишува корисник на социјалната мрежа.

Видете и самите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber