СЕ СОБЛЕЧЕ ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ И ГИ ВООДУШЕВИ СИТЕ! Нина Бадриќ на 50 години изгледа како бомба, долгите нозе во преден план (ФОТО)

5 август, 20220
Screenshot 2022-08-05 145419

Нина Бадриќ ја истакна витката линија

Пејачката Нина Бадриќ направи мал одмор во Црна Гора каде во моментов ужива на плажа пред настап, а моментите ги сподели на социјалните мрежи.

Фотографирана е во костим за капење, а својата витка линија ја истакна и воодушеви многумина, со оглед на тоа што наполни 50 години.

– Кралица – напиша нејзината пријателка и колешка Јелена Розга, под фотографијата на која позира на карпа во костим за капење. Нина избра шарен едноделен костим, кој го усогласи со тренди очила за сонце, а во преден план се нејзините затегнати нозе.

– Прва нога на естрадата; Мојата убавица; Како сирена – беа само дел од коментарите на сметка на Нина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit