„Сите беа шокирани, Светот беше шокиран“: РИЈАНА ги даде првите коментари за бременоста

16 февруари, 20220
Screenshot_4

Пејачката Ријана на почетокот на февруари се израдувала и ги изненадила сите со тоа што објавила дека е бремена.

 

Пејачката вели дека и самата била изненадена кога дознала за бременоста

– Помислив „Ова не е реално, нели? – раскажала Ријана за странските медиуми.

Ријана и нејзиниот партнер Асап Роки долго време ја чувале во тајност веста за бременоста, како од јавноста, така и од најблиските и покрај гласините дека таа чека бебе.

Пејачката за време на нејзиното неодамнешно појавување на црвениот тепих открила дека и било тешко се да чува во тајност бидејќи секогаш е блиска со пријателите.

– Потешко ми беше тешко тоа да го сокријам од најблиските, бидејќи тие се околу мене, ги знаат моите навики – објаснува таа.

Открила дека нејзините пријатели постојано ја прашувале: „Не сакаш нешто да пиеш?“

-Знаат дека не сакам слатки и наеднаш барам колачиња и крофни. Но, на крајот морав да им кажам и сите беа шокирани, се разбира, исто како што беше шокиран и светот – изјавила Ријана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma