Со бавно темпо до максимален резултат: 12 минути ефективни вежби за затегнување на мускулите (ВИДЕО)

9 март, 20220
Fitnes-6

Време е да се размрдаме и да се подготвиме за доаѓањето на пролетта

Дури и кога темпото на вежбање не е брзо од почеток до крај, тренингот, се разбира, може да биде многу ефикасен.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 12 минути, а ова е одличен и донекаде опуштен начин да дојдете до затегнат стомак.

Доколку сте упорни, ниту плочките на стомакот не се недостижна цел.

Почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma