Сѐ што ви треба е еден чорап: Зачувајте ја фризурата додека спиете со овој неверојатен трик

9 февруари, 20220
Screenshot_3

Жените кои сакаат секогаш да имаат уредна и убава коса знаат многу добро дека тоа може да биде многу напорна работа.

 

 

Станувате наутро, ја свиткувате косата, навечер легнувате, а кога ќе се разбудите од косата не останува ништо.

 

Затоа една корисничка на Tik Tok смислил начин како да ја зачува фризурата неколку дена. Се што ви треба е еден чорап.

 

– Ова е мојот таен трик за будење без заплеткана коса – напишала Ешли која на Тик Ток споделува совети поврзани со нега на коса.

@ashmarrie12

One of my hair hacks I’ve been loving #haircare #hairstyles #longhair

♬ Mount Everest – Labrinth

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi