Фантастичен трик: Решете го проблемот со наелектризираната коса засекогаш!

30 март, 20220
630398_shutterstock-369387317_f

Конецот е многу корисна работа кога станува збор за оралната хигиена, но сигурни сме дека не сте знаеле дека може да се користи и за друга работа, а тоа е вашата коса.

Не ни е баш јасно како некој воопшто се сетил да си стави конец за заби на главата, но очигледно е дека дошол до големо откритие.

На социјалната мрежа Инстаграм се појави видео на кое неколку луѓе покажуваат како конецот е одлична „финта“ во борбата против наелектризираната коса.

Момчето и девојката поминаа преку косата, од коренот кон врвовите, а таа остана мазна и сјајна.

Како изгледа тоа во пракса можете да видите ТУКА

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi