Ќе биде како нов! Искористете ја оваа состојка и отстранете ги дамките и намалете ги гребнатинките на фрижидерот

19 февруари, 20220
Screenshot_2

Едноставно е

 

 

Еден трик може да ви помогне да го вратите сјајот на стариот фрижидер. Не само што ќе изгледа чисто, туку ќе изгледа како штотуку да сте го купиле.

 

 

Доколку сакате да ги ублажите видливите гребнатинки, на помош доаѓа ни помалку ни повеќе туку бебешко масло.

 

Сѐ што треба да направите е да нанесете голема количина масло на магична крпа, а потоа добро да ја поминете вратата. Маслото ќе го олесни отстранувањето на мрсните дамки, ќе ги намали гребаниците и ќе го врати сјајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi