5 август, 20220
ab6761610000e5ebb3c4cdf610e3495ec728b43a

Пејачката Дара Бубамара е фатена како се релаксира зад сцената за време на настапот, па се криела од публиката пиела виски и пушела цигари!

Ништо не би било нималку необично доколку новосаѓанката во неколку наврати не нагласи дека нема пороци и води здрав начин на живот, но кога работи изгледа дека се е поинаку.

– „Кога виде колку луѓе дојдоа на нејзиниот концерт, Дара не можеше да престане да се насмевнува. Таа ја поздрави толпата, а потоа почна да ги пее хитовите. Веднаш штом ја направи првата пауза, запали цигара и не ја испушташе чашата со виски од рака. Иако фановите цело време и приоѓале за да се фотографираат со неа, попречувајќи и го уживањето во цигарите и алкохолот, таа успеала да се усогласи со се, па позирала со фановите. Непосредно пред да излезе на сцената, Дара го спуштила вискито и тргнала подготвена да ја запали толпата, а на колешката од бендот и рекла дека мора да направат спектакл за паметење“ – вели извор кој бил на местото на настанот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit