Анастасија Ражнатовиќ носеше ЃЕРДАН од 11.000 евра: Пејачката не штеди на својот стајлинг (ФОТО)

30 јануари, 20230
289e6650f01139a414305d6cb609e9706062e5c9

Анастасија Ражнатовиќ ги запали социјалните мрежи

Таа често ја изненадува јавноста со својот стајлинг и изглед. Отпатува во Шпанија на фудбалски натпревар на нејзиниот избраник Немања Гудељиќ и за таа прилика реши специјално да се дотера.

Познато е дека Анастасија не штеди кога се работи за брендирани работи, па така беше и овој пат.

Носеше кариран жолто-бел капут кој е многу популарен оваа сезона и чини околу 1.000 евра. Сепак, она што најмногу привлече внимание е ланчето од околу 11.000 евра.

Screenshot 2023-01-30 150438
Screenshot 2023-01-30 150455

Пејачката и фудбалерот веќе извесно време се во емотивна врска, но често се разделуваат поради успешните кариери кои ги имаат. Меѓутоа, Анастасија се труди да го искористи секој момент и да помине време со своето момче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/