Во ова издание никогаш не сме имале прилика да ја видиме: Трансформацијата на Сенида предизвика лавина реакции (ФОТО)

17 јануари, 20230
3009941b85afb89ed89bcc52db701fe1b672f0b9

Сака да експериментира со својот изглед

Сенида Хајдарпашиќ, попозната како Сенидах, стекна огромна популарност во последните неколку години кога објави бројни хитови кои собраа милиони прегледи на платформата Јутјуб. Таа официјално почнаla да се занимава со музика пред 12 години, а нејзиниот прв сингл се вика „Пустиња“.

Таа привлекува големо внимание со својот автентичен стајлинг, па многумина ја споредуваат со светски ѕвезди. Сака да експериментира со изгледот, што имаме можност да го видиме на нејзиниот Инстаграм профил.

Screenshot 2023-01-17 174317
Screenshot 2023-01-17 174336

Последната трансформација предизвика лавина реакции. Косата ја обоила во црна, додека предните прамени во бела боја. Многумина ги потсетува на Круела де Вил од „101 далматинец“.

Додека на некои од нејзините обожаватели им се допадна нејзиното ново издание, додека други не го делат истото мислење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş