Мантил кој го сака секоја жена: Хејли Бибер во најпосакуваниот модел оваа сезона

31 октомври, 20230

Способноста на мантилот да се приспособува на различни стилови и прилики го прави омилена гардероба на есен. Наједноставните комбинации ги направи неодоливо шик, а Хејли Бибер си поигра со модел кој би сакале да го имаме во нашиот плакар.

Преодниот период е обично со многу креативни аутфити во кои си играме со слоевитоста. Хејли Бибер сака да игра модни игри, а со статусот на it girl често инспирира многу дами да креираат стајлинг, а тоа го направи вчера, додека се прошета низ Лос Анџелес во впечатлива комбинација.

26-годишната манекенка ги покажа долгите нозе во црн мини фустан, но ѕвезда на овој аутфит не е малиот црн фустан, туку впечатливото кратко капутче за дожд.

На половината врза драматичен предимензиониран капут во боја на маслинка, а кројот и даде на комбинацијата многу урбан и кул изглед. Еднообразност на пропорциите постигна со високи црни чизми, а во ист стил беше и црната кожна чанта што ја носеше во рака.

Комбинирањето на голи нозе, високи чизми и палта не е реткост во светот на модата, а Хејли секогаш сака да носи лежерни и кул комбинации како оваа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi