Раскопчана кошула, тесни панталони и ремен кој го истакнува струкот: Цеца во лежерно издание ги остави сите без здив

20 јануари, 20230
c-830x0

На прославата што се одржа синоќа во Белград, фолкерката се појави во својот препознатлив стил кој најмногу и прилега.

Цеца Ражнатовиќ не е некој што сака да експериментира кога е во прашање облекувањето. Популарната пејачка и самата призна дека најдобро се чувствува во долги фустани, но и во елегантни одела.

Така, на една прослава, која се одржа синоќа во Белград, фолкерката се појави во нејзиниот препознатлив стил, кој најмногу и прилега.

Пејачката овој пат се одлучи за лежерна, но елегантна опција – кошула со пруги, која ја вовлекла во црни панталони.

Сето тоа го зачини со високи потпетици, како и елегантен капут во темна боја, додека косата ја врза во репче.

Секако, со овој стајлинг одлично беше искомбинирана и чантата, како и накитот кој одлично се вклопи со ременот околу струкот кој ја истакна нејзината витка линија.

ceca1-830x0
ceca3-830x0
ceca-830x0
cecaa-830x0

Интересно е што Цеца на прославата дошла со нејзината сестра Лидија и затот Предраг Оцокољиќ, но штом ги виделе медиумите брзо поминале за да не ги сликаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş