Сара Јо позираше во МИНИЈАТУРЕН црн костим: Пејачката направи ХАОС на Инстаграм (ФОТО)

3 јануари, 20230
sara_jovanovic_sara_jo__231186__photo_E-Stock_blank-e1587067632626

Пејачката Сара Јовановиќ со една фотографија го „запали“ Инстаграм

Сара Јо важи за една од најубавите пејачки на нашите простори и привлекува внимание каде и да се појави.

Своите следбеници на Инстаграм одвреме-навреме ги „почестува“ со заводливи фотографии. Така сега позираше во минијатурен црн костим кој ги истакна нејзините облини.

– Не можев да посакам подобар почеток на годината – напиша таа во описот на фотографијата која доби повеќе од 17.600 лајкови и бројни коментари.

Screenshot 2023-01-03 182216
Screenshot 2023-01-03 182234
Screenshot 2023-01-03 182249
Screenshot 2023-01-03 182306
Screenshot 2023-01-03 182322
Screenshot 2023-01-03 182337
Screenshot 2023-01-03 182356

Се гледа дека нејзините бујни гради за малку ќе испаднат од тесниот горен дел на костимот, па со ова издание ја разгоре фантазијата на мажите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş