Црн латекс костим, високи потпетици и очила од 6.000 евра: скапиот стајлинг на Јелена Карелуша за настап (ФОТО)

15 јануари, 20230
docek-ng-jelena-karleusa-foto-kobra-0033-830x0

Српската пејачка Јелена Карлеуша е позната по необичните стајлинзи кога се во прашање настапите, а таа ниту за прославата на „Српската Нова година“ не ја изневери публиката.

 

 

 

Пејачката настапувала во еден клуб во Белград, а со својот стајлинг повторно ги воодушеви присутните.

 

ЈК за овој настап ставила „Balenciaga“ очила кои ги има само во неколку примероци, а чија цена на сајтовите изнесуваат и до 6.000 долари.

 

Овие очиле пред Јелена ги имала и Ким Кардашијан, а колку се лимитирани говори и фактот што никогаш не можеле да се најдат во слободна продажба…

 

docek-ng-jelena-karleusa-foto-kobra-0033-830x0
docek-ng-jelena-karleusa-foto-kobra-0034-830x0
docek-ng-jelena-karleusa-foto-kobra-0040-830x0
docek-ng-jelena-karleusa-foto-kobra-0124-830x0
docek-ng-jelena-karleusa-foto-kobra-0138-830x0
docek-ng-jelena-karleusa-foto-kobra-0144-830x0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş