Ана Николиќ покажа што поседува! Пејачката се соблече во минијатурни бикини и го откри своето витко тело (ВИДЕО)

12 јуни, 20240
Ана-Николиќ

Пејачката се фотографираше во минијатурни бикини и ја искористи приликата да ги покаже своите облини.
Ана Николиќ во последните месеци избегнува јавни настапи, но затоа редовно објавува на својот Инстаграм профил.Ги изненадува и шокира своите фанови со содржината на своите објави.

Таа и овој пат не пропушти да привлече внимание на социјалните мрежи. Пејачката сега се соблече во бикини и покажа како изгледа нејзиното тело.

Додека Ана се врти во круг со откопчана наметка, забележливо е дека пејачката си ја вратила старата линија.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Инаку, Николиќ е во врска со композиторот Горан Ратковиќ Рале, а заедно почнале да живеат во неговиот стан во центарот на Белград.

Неодамна, за прв пат откако ја признаа врската, заедно се појавија на свадбата на синот на пејачот Буба Мирановиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma