Марија Шерифовиќ проговори за таткото на нејзиниот син Марио.: Пејачката конечно одговори на љубопитни прашања

19 јуни, 20240
Марија-Шерифовиќ

Марија Шерифовиќ ги изненади сите кога стана мајка во декември минатата година, бидејќи долго време криеше дека се подготвува за оваа улога.Бременоста сакала да ја износи сама, но се покажало дека здравствените проблеми се несовладливи и се одлучила за сурогат мајчинство.

Во документите на нејзиниот син Марија, таа е наведена како единствен родител и посочена како биолошка мајка. Сепак,таа одбива да го открие идентитетот на таткото.

sin marije serifovic.jpg

 

На Инстаграм се појави видео од нејзиното појавување во емисијата „AmiG ​​Show“ на кое и се поставуваат различни прашања за нејзиниот син, меѓу кои и – кој е таткото?

„Одличен тип, Европеец“, рекла Марија, а потоа кажала повеќе за воспитувањето и насочувањето што ги планира за детето.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AmiG Show (@amigshow)

-Ако е доктор на науки, ќе живее во Беверли Хилс, ако е вулканизер, ќе му го купам цел “Тошин бунар”. Така што и јас сум подеднакво среќна“, изјавила пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma