Најопасните жени во Зодијакот! Со нив нема среќа, тие се себични, злобни и палави

30 март, 20240
Screenshot_5

Овен

 

Жените родени во знакот на Овен се непобедливи затоа што обожаваат да победуваат. Само имаат една негативност – одат до крајност на деструктивност.

 

Лав

 

Тие се полни со самодоверба и секогаш подготвени за скок од висина. Каде и да се појават привлекуваат внимание, па ретко кој маж нема да се сврти по нив. Од Лавиците зрачи сексапил, а прочуени се по желбата за докажување.

 

Скорпија

 

Опасна, зафркната Скорпија која знае кога да биде безобразна, а кога фина и мила. Добро знаат да го проценат времето кога е соодветно да бидат една од двете спротивности. Тие ветуваат многу работи кои другите нема шанса да ги исполнат.

 

Рак

 

Жените ракови се непобедливи благодарение на една сосема поинаква тактика – полни се со лажно разбирање. Но, кога ќе дојде крајот на преправањето, внимавајте. Опасноста дури тогаш почнува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi