СКАНДАЛ! Каналот на Ани Николиќ беше затворен два дена по објавувањето на нејзиниот нов албум, а ОВА е причината?! (ФОТО)

30 јуни, 20240

Каналот на Ани Николиќ на Јутјуб беше затворен три дена по објавувањето на нејзиниот нов албум.

 

 

 

 

По долга рекордна пауза, поп-ѕвездата на 27 јуни го објави долго најавуваниот албум „Фала, пријатно“.

Пејачката на ниту една песна не се потпишала на авторите на песните.

 

Музиката ја направи сегашниот партнер на Ана, Горан Ратковиќ Рале, но ниту неговото име не се најде во објавениот албум.

 

Синоќа во доцните вечерни часови беше избришан официјалниот Јутјуб канал на Ана Николиќ кој беше отворен на денот на објавувањето на албумот, а сите песни исчезнаа од дигиталните платформи. За што се работи и како се случило сè уште не се знае.

 

Со оглед на тоа дека авторите на песните имаат право да ги откажат – фановите засега само се сомневаат во нив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma