ХОРОСКОП ЗА 3-ТИ МАРТ: Рибите ќе ги изненади партнерот, Шкорпиите да се посветат на емоциите

3 март, 20240

Овен

До крајот на денот добри вести од личност под знакот Јарец, која е голем поддржувач на вашиот бизнис. Обидете се да се посветите на се што сте испланирале изминативе неколку дена. Главоболка.

Бик

Венера го активира вашето поле на семејни односи и укажува на можност за дискусија со постарите луѓе во кругот на семејството. Не „преземајте“ премногу обврски бидејќи не зависи се од вас.

Близнаци

Во следните неколку дена ќе доцните со сите ваши планови и желби. Може да се свртите против себе затоа што сте премногу емотивно збунети со себе и со другите. Љубовта е многу комплицирана поради вашата тврдоглавост.

Рак

До крајот на денот, погрижете се како и кога прекумерно сте се дале на другите. Никој не е совршен, затоа не очекувајте невозможни работи од себе. Партнерството е стабилно благодарение на вашата потреба да ставите сè во најдобар ред.

Лав

Денес е ден за одмор и релаксација. Потрудете се да се посветите на се што претходно сте планирале, а не сте успеале да го завршите. Ситуацијата во кругот на семејството е многу напната поради другите кои не ги искажуваат чувствата.

Девица

Недела е идеален период да се посветите на себе и на вашите емоции. Разговарајте со партнерот и неговите емоции ќе бидат многу поотворени и поискрени. Ви треба сон.

Вага

Почетокот на денот е многу бурен, што генерално не ви е пријатно бидејќи не ви се допаѓаат ситуации кога луѓето го менуваат своето мислење и однесување. Ова особено се однесува на семејството и односите во кругот на семејството. Здравјето е одлично.

Шкорпија

Денес се однесувате како да немате никаков проблем или најлесно ви е да ги избегнете другите и нивните проблеми. Пазете се од вашата емотивна страна бидејќи можете да претерате со сè кога давате.

Стрелец

Треба да се посветите на се што треба да имате во текот на минатата недела. Денес имате рок од одреден тип и погрижете се да ги завршите обврските. Љубовната ситуација ви е стабилна и тоа е она што ве смирува.

Јарец

Обидете се добро да се организирате и да имате време за себе но и за партнерот и неговите желби. До крајот на денот поволни вести од личност под знакот Овен, што е многу важно во деловна смисла.

Водолија

Во следните неколку дена ќе бидете многу добро расположени благодарение на добрите односи со партнерот и неговото семејство. Од вас зависи како ќе знаете да се позиционирате според деловните предизвици.

Риба

До крајот на денот ќе бидете многу позитивно изненадени од реакцијата на партнерот и неговите потези. Сè ќе ве врати во периодот на вашиот љубовен почеток. Здравјето е стабилно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi