АКО НЕ СТЕ ГО ПРОБАЛЕ ОВА ИСТО КАКО ДА НЕ СТЕ НИ ЖИВЕЕЛЕ! 11 работи што треба да ги направите барем еднаш додека водите љубов!

8 февруари, 2024
151095_pablo-heimplatz-252c3dvk6gk-unsplash_f

Во текот на животот, сигурно сте имале различни сексуални искуства: имало страсти, некои лоши одлуки, експерименти кои не оделе според планот и сите добри и лоши работи помеѓу нив.

Сепак, луѓето велат дека ако не сте пробале одредени видови на секс, никогаш не сте ни живееле.

ПИЈАН СЕКС

Ако сè уште не сте го пробале, наш совет е да земете шише текила и да се заклучите во куќата со вашата сакана. Пијте малку, откријте сосема нов и луд начин на водење љубов.

СКОКОТКАЊЕ СО ПЕРДУВ

Купете долги пердуви и користете ги за да го скокоткате телото на вашата партнерка, а потоа оставете ја вас да ве допира со пердувите. Допирот на нежен пердув ќе ве натера да треперите и во исто време да бидете неверојатно возбудени.

СЕКС НА ПЛАЖА

И не, не е во прашање коктел кој вашата девојка сака да го пие секој викенд… Фрлете се на песок и преминете на „темата“! Мал совет: Пробајте во зори.

ТИВОК СЕКС

Побарајте од девојката да се обиде да не прави звук додека води љубов. Без воздишки, задишани и валкани зборови … само тивок секс! Поминете со прстите по нејзиниот грб, грицкајте ја и гледајте ја нејзината самоконтрола.

ЕДНЕН БРЗИНСКИ

Баш кога вашата девојка ќе тргне да оди некаде, попречете ја и соблечете ѝ го фустанот. Наскоро ќе смисли изговор за доцнење на работа.

СЕКС ВО ДИВИНА

Замислете да водите љубов со природа! Песната на птиците, звукот на штурците, ѕвезденото небо… Вистинска сценографија за бавна и сензуална врска.

СЕКС СО СТРАНЕЦ

Запомнете дека сексот не е секс освен ако не сте грешни. Затоа, бидете грешник една вечер и внесете потполен странец во станот. Многумина велат дека сексот со потполен странец е неверојатен. Само, не заборавајте да користите заштита.

СЕКС ВО ВОДА

Само проверете дали водата е чиста, пред да се нурнете во брановите на страст и желба.

escort - Korsan taksi