Ако се пронајдете пријавете се

20 декември, 20100
madonna_6

Мадона, чиј последен студиски албум е издаден во 2008 година, “Хард Кенди”, сега го најавува најновиот албум. Но, на нејзиниот Фејсбук профил таа напишала: Службено е! Морам да се променам. Морам да се потам. Морам да создавам нова музика. Музика на која морам да играм. Моментално ги барам најлудите, најболните, и најтешките луѓе за соработка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi