Актерот Michael L Brea ја убил мајка си

23 ноември, 20100

Актерот Michael L Brea ја убил својата мајка во сопствениот стан во Бруклин. Тој, најпрво неколку пати ја прободел со сабја а потоа и ја отсекол главата. За време на грозоморниот чин тој читал извадоци од Библијата. По пријавувањето од страна на соседите, полицијата дошла на местото, кое било прекриено со крв. Но, веќе било предоцна. Тие го смириле актерот со електрошок, и веднаш го однеле во психијатриска болница. До сега во изјавите, тој имал само пофални зборови за својата мајка. Секогаш истакнувал дека е горд на неа, и на тоа како она го воспитала, да дели со оние кои немаат и да верува во Бог. Тој на јавноста и е познат од својата улога во филмот Грдата Бети.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi