Актерот Винс Вон доби ќерка

20 декември, 20100
Four Christmases

Актерот Винс Вон стана татко во саботата наутро. Неговата сопруга Kајла Вебер на свет донесе здpаво женско дете. Извори блиски на парот велат дека тие се пресреќни за детето. Целиот процес на породување завршил успешно, и сега и двете принцези се во одлична состојба. Инаку за Вон, 40, ова е првото дете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma