Alanis Morissette во исчекување на првото дете

18 ноември, 20100

Бремената пејачка Alanis Morissette, на својот профил на Twitter објави слика на која си го покажува голиот стомак со тетоважа, пишувајќи “Некои ритаули гледајќи ги, може да ти го затоплат срцето”. Alanis,36, и нејзиниот сопруг Souleye го чекаат првото дете за кое најавија дека е момче. Таа е многу возбудена и веќе почнала да зема часови, кои ќе и помогнат полесно се снајде во улогата на мајка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi