Била силувана откако ја преплашиле со змија

30 ноември, 20100

Двајца мажи од Висконсин се обвинети за силување на жена. Жената на возраст од 32 години, во изјавата која ја дала во полиција додала и дека била нападната и заплашена со змија. Се почнало кога еден од мажите ја поканил во неговата спална соба, за да и ги покаже сликите од неговите деца. Потоа била удрена во главата, при што паднала на земја. Едниот од нив ја држел а другиот ја силувал. Таа не знаела да каже каков вид змија била употребена во инцидентот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi