Џастин и Селена во врска?

19 декември, 20100
selena-gomez-justin-bieber-mtv-vma

И покрај сите негирања на младата актерка Селена Гомез и поп пејачот Џастин Бибер, сепак постои нешто повеќе од пријателство. Тие се забележани во Мајами на Флорида, како поминуваат долги моменти во заеднички ручек и долги прошетки. На сето ова Селена изјавила дека таа на две години помалит Џастин гледа како на брат, и дека помеѓу нив не се случува ништо. На ова Џастин не изјавил ништо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi