Џејмс Блант е повторно сам

19 декември, 20100
james-blunt-wants-me

Џејмс Блант е повторно сам. Популарниот британски пејач од неодамна ја прекинал врската со манекенката Сабина Видал. Во врска со шпанскиот модел беше од ова лето, и неодамна се проширија гласините за неговата желба да се смират и да се започнат семејство. “Луѓето мислат дека успехот е пари и слава, но мислам дека успехот е да се сподели животот со некој посебен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber