Џенифер Лопез сака уште деца

25 октомври, 20100

Познатата пејачка и актерка која има две годишни близначиња, со нејзиниот сопруг Марк Ентони се подготвени да го продолжат потомството и да имаат нов син или ќерка, изјавила нејзина блиска пријателка. Како и да е додека го добијат своето ново дете, 41 годишната латино американска дива е зафатена и ќе работи на познатиот серијал Американски Идол, за коешто рече дека ја обожува својата улога во целиот проект. Ова било една од нејзините омилени работни места, бидејќи сака уметници и сега допполнително е заинтересирана за да најде талентирани артисити. Џенифер била пофалена и од шефот на ова шоу Nigel Lythgoe, кој и го дал прекарот “алфа жена”. Тој изјавил дека новата комисија во која е вклучен и Стивен Тајлер и Ренди Џексон, биле одличен тим, внесувале новини и свежина во шоуто и дека е премногу забавно да се работи со нив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *