Џим Кери изјавува: Јуан Мекгрегор одлично се бакнува

30 ноември, 20100

Џим Кери проговори за својата улога во филмот “Те сакам Филип Морис”. Тој е воодушевен од сценариото на овој филм и истакнал дека, малку се оние филмови за кои би платил да одглуми улога, а овој е еден од нив. Станува збор за љубовна приказна на двајца затвореници. За својот партенр, колегата од филомт Јуан Мекгрегор, кажува дека одлично се бакнува. Кога човек се бакнува со некој од спротиниот пол, не треба да мисли на сопствените сексуални преференции, туку на него да гледа како на саканата особа, изјавил Кери, за улогата во филмот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma