Џон Траволта повторно стана татко

23 ноември, 20100

Џон Траволта и Кели Престон го добија вториот син. Бенџамин е роден во вторникот во Флорида. Нивниот портпарол изјавил за медиумите: “Џон, Кели и нивната ќерка Ела се пресреќни, заради приновата во нивното семејство. Тој истакнал дека и мајката и детето се во одлична состојба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma