Ендру Гарфилд е новиот “Спајдермен”

23 декември, 20100
Andrew-Garfield85609

По само две недели како дел од екипата на новиот филм “Спајдермен”, Ендру Гарфилд веќе почна да ги дава интервјуата за тоа како се чусвствува тој со оваа нова улога. Тој иако мораше да ги почитува правилата и да не кажува ништо за снимањето, сепак неможеше да ја сокрие среќата. Изјавил дека чувствува како да му се исполнил сонот од детството. Открил само дека го облекол познатиот костум за неговата улога и тоа е сѐ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi