Ештон Качер ќе сведочи против серискиот убиец кој ја уби девојка му

20 декември, 20100
Ashton-Kutcher

Познатиот глумец Ештон Качер ќе сведочи против серискиот убиец кој ја уби неговата девојка во 2001 година. Всушност неговото сведочење ќе биде клучно пред обвинителите бидејќи ќе се утврдии точното време на смртта на Ешли Елерин. Актерот скоро никогаш јавно не проговорил за страшното убиство. Качер изјавил дека на денот на убиството погледнал низ прозор и видел црвена дамка во домот на неговата девојка, помислил дека таа истурила вино, не бил свесен дека неговата девојка лежи во локва крв, бидејќи крвнички била избодена 35 пати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma