Фамилијарна вечера

26 септември, 20100

Фамилијава има нов член во семејството и им јаде од сладоледот. На нас стварно не ни е јасно од каде мечкава на маса 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi