Иновации од еден геј пар од Германија

16 ноември, 20100

Дизајнерите Mike Koenigsfeld и Tom Brandl од Германија, живеат заедно веќе десет години. Најпосле им дошла идејата да дизајнираат кофчег за хомосексуалците. Внатрешноста е украсена со слики од голи, згодни машки тела. Во ова време на рецесија луѓето немаат пари за луксузи но, геј паровите се група која се ‘уште има огромна куповна моќ и на нашиот пазар има многу малку дизајнери кои работат за нив,” додава Mike објаснувајќи дека нивната понуда навистина е исплатлива.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber