Justin Timberlake направи парфем за реалните жени

15 ноември, 20100

Justin Timberlake наскоро во соработка со Givenchy ќе пушти во продажба парфем за жени. Пејачот изјавил дека тој оваа соработка ја почнал со цел да направи машки парфем, но излегла оваа прилика и мисли дека е одлично искористена. Парфемот, изјавува тој, е за вистинските жени, не за принцезите од бајките. Овој парфем е за жените кои живеат во реалноста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/