Како е на забар?

26 септември, 20100

Бил Козби во своето шоу маестрално го долови чуството да си на забар. Лекарот ти зборува работи кои апсолутно не те интересираат, а ти тонеш се препотуваш во столчето и едвај чекаш да му ја киднеш од ординација.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi