Ким Кардашиан го откачи Габриел

7 декември, 20100

Се зборува дека врската помеѓу Ким Кардашиан и поранешниот сопруг на Хали Бери, Габриел е завршена. Една блиска пријателка на Ким, изјавила дека сега таа е вљубена во момче кое е пет години помладо од неа. Причина за прекин на врската со Габриел била, тоа што таа постојано мислела дека тој е со неа искористувајќи ја да добие слава. А како причини се наведуваат и неговите години и карактер кој е многу помирен од она што и треба на Кардашиан. Шпекулациите се дека новото момче на Ким е 25 годишниот кошаркар Kris Humpries-имево ај ама презимево незнам како да го писам кирилично

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi