Ќе има продолжение на Middle Earth for The Hobbit

9 декември, 20100

По објавувањето на веста дека Кејт Бланшет се враќа во продолжението на Middle Earth for The Hobbit, како Galadriel, се потврди и веста дека и Орландо Блум повторно ќе биде борецот elf Legolas. Сценариото е веќе напишано и наскоро ќе почнат снимањата. И некои други актери од претходната постава, го изразиле својот интерес за новиот филм но, нивното присуство сеуште не е дефинирано.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma