Лагите на Холивуд

24 ноември, 20100

Откриени се тајните на холивудските диви, кои покажуваат дека не е сѐ така природно на нив, и покрај тоа што успешно го криеа тоа со години. Имено, откриени се фотографии од минатото кои ја зборуваат вистината за сегашната состојба на ѕвездите. Парис Хилтон ја нема природната сина боја на очите. Старите нејзини фотографии откриваат дека вистинската боја на нејзините очи е кафена. Ферги, има направено неколку корекции на нејзиното лице, по што добила сосема поинаков облик на носот и очите. Освен тоа, таа има направено и корекција на градите. Бијонсе, иако сѐ на нејзе изгледа природно, сепак по фотографиите од минатото, се гледа дека има направено корекции. Таа има ставено импланти во градите и задникот, како би го добила заоблениот дел од задниот дел од телото. Мадона, која од секогаш претставувала поборник за здрава исхрана и вежбање, сепак докажува дека тоа не доволно за да се задржи младешкиот изглед. По најдените фотографии, докажано е дека за да изгледа така убаво на нејзините години користени се ефекти од фотошоп.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma