Лејди Гага либерална со нејзините обожавателки

20 декември, 20100
lady_gaga1_1280x800

Лејди Гага на аеродромот во Париз слета во елегантен фустан. Фустанот беше со светла боја со длабоко деколте и многу бисери во стилот на на Коко Шанел. Но, предлабокото деколте овозможи градите на Гага да излегуваат од сите страни. Една обожаватекла се понуди да и помогне фаќајќи ја Гага за градата и местејќи ја. На тоа таа не изреагирала никако. Само и ја потргнала раката за да може да помине по патот упатувајќи се кон автомобилот кој ја однел во хотелот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma