Моника Белучи е помалку љубоморна

19 декември, 20100
Monica-Bellucci-12

Моника Белучи, 46, деновиве беше во Љубљана, Словенија, каде беше задолжена да ја пресече црвената лента на отварањето на “Emporium”. Таа во Слвенија допатувала со својата шест месечна ќерка. Уживала во предпразничен шопинг, среќна, насмеана и срдечна со новинарите. Без никаков проблем зборела за својот приватен живот. Изјавила дека таа е помалку љубоморна кога станува збор за нејзиниот сопруг, и дека е среќна што таа љубомора е во граници на нормала. Изјавила дека е среќна во бракот со својот сопруг францускиот глумец Винсент Касел, 43, кој инаку трае десет години. Иако тие приватно, воопшто не разговараат за работа, најново е што сега ќе снимаат заеднички љубовен филм во Бразил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma