Наместо капки, си ставил лепак во очите

22 декември, 20100
glue

Мажот на американската актерка За Зе Габор, Фредерик фон Анхалт бил хоспитализиран во вторникот во Лос Анџелес откако случајно во неговите очи наместо капки ставил лепак за нокти. Веб-сајтот TMZ кој ги следи животите на познатите луѓе, објави дека при утринската рутина тој несакајќи наместо шишенцето со капки за очи, ставил од лепакот за нокти на неговата сопруга.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma