Насевка од милион долари

30 ноември, 20100

Познатата актерка Џулија Робертс се појавува во една реклама во која ја глуми Божицата Венера. Таа за рекламата која трае 45 секунди и не проговорува ниту еден збор заработила 1.600.000 долари. Рекламата треба да биде пуштена на италијанските телевизии пред Божиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi