Објавени се имињата на водителите на Оскар

29 ноември, 20100

Организацискиот тим на Оскар, ги обајви новите вести за тоа кои ќе бидат домаќини на 83-то доделување на Оскари. Манифестацијата ќе се оддржи на 27 фебруари 2011 година. Водители ќе бидат Ен Хатавеј и Џејмс Франко. Да се надеваме дека на доделувањето ќе го покажат целиот свој талент и ќе го забавуваат светот . Ние сме среќни што Ен и Џејмс се дел од креативниот тим на Оскар, изјавиле од продукцијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber