Педесет годишен маж добил писмо од болница дека е бремен

9 декември, 20100

Еден 50 годишен маж од Бирминген, добил писмо од болница со кое го повикуваат на редовен преглед, со наведена причина-бременост. Во писмото, господинот Хилтон, бил замолен да се појави на прегледот со полн мочен меур, за да прегеледот биде извршен според правилата. Човекот бил затечен од фактот дека била напишана бременост и тоа најверојатно носи близнаци. Тоа сега била главната тема на разговорите со неговите пријатели, кои постојано се шегувале на негова сметка. Името, презимето и сите останати лични податоци биле точни. Од болницата се извинуваат за техничката грешка. Инаку господинот Хилтон бил претходно во истата болница но, му биле извршени третмани за санирање на бубрежните камења.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma