Ryan Reynold најсекси маж

18 ноември, 20100

Актерот Ryan Reynold е прогласен за најсекси маж на планетава од страна на магазинот People. Ryan е познат по неговите улоги во комедиите и романтичните филмови како што се ” National Lampoon’s Van Wilder ” и “The Proposal”. Тој исто така го одигра Deadpool во ‘X-Men Origins: Wolverine’. Негови претходници, кои ја носеа оваа титула беа Brad Pitt, George Clooney и Richard Gere. Неговата девојка Scarlett Johansson пред само една недела исто така доби титула “Babe of the Year ” од страна на магазинот GQ. Се чини дека тие сега се најубавата двојка во Hollywood.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi