Сега секој ќе си дозволи да купи креација на Lanvin

1 ноември, 20100

Соработката на Lanvin и H&M ќе може да ја видите во продавниците од 23-ти овој месец. Lanvin изјавува дека обично работи со мала група на луѓе, но му се допаднала идеата да го исполни сонот за луксузот на целата маса. Така од сега па натака во продавниците на H&M ќе може да купите и нешто од Lanvin по цена од H&M. Колекцијата е комплетирана од смокинг јакни, фустанчиња, рамни чевли со панделки, па до модни дотатоци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi